ایران با ۹۶ مدال در رده دوم بازیهای پاراآسیایی + جدول مدالی
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۸۹۶۸۴۱۳
ورزشکاران ایران در پایان سومین روز بازیهای پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، همچنان در رتبه دوم جدول مدالی قرار گرفتند.
به گزارش ایسنا، در پایان چهارمین روز از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو که امروز (پنجشنبه - ۴ آبان ۱۴۰۲) پیگیری شد، ورزشکاران ایران در مجموع با کسب ۹۶ مدال (۳۲ مدال طلا، ۳۶ مدال نقره و ۲۸ مدال برنز)، بعد از چین در رتبه دوم جدول مدالها قرار گرفتهاند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بیشتر بخوانید:
پایان روز سوم؛ ایران با ۷۳ مدال در رده دوم بازیهای پارا آسیایی + جدول مدالی
اسامی مدال آوران ایران تا پایان روز سوم:
* مدال طلا
۱- امیرحسین علیپور در دوومیدانی
۲- امانالله پاپی در دوومیدانی
۳- الناز داربیان در دوومیدانی
۴- سینا ضیغمینژاد در شنا (۱۰۰ متر قورباغه)
۵- سعید حسینپور در قایقرانی
۶- میثم بنیطبا در جودو
۷- سینا ضیغمینژاد در شنا (۵۰ متر آزاد)
۸- علیرضا مختاری در دوومیدانی
---------------------------------------------
۹- الهام صالحی در دوومیدانی
۱۰- پرستو حبیبی در دوومیدانی
۱۱- مهرداد مرادی در دوومیدانی
۱۲- علی پیروج در دوومیدانی
۱۳- اسلام جاهدی در قایقرانی
۱۴- فائزه احمدی در تیراندازی
۱۵- رزا ابراهیمی در تکواندو
۱۶- مهدی پوررهنما در تکواندو
مدال طلای هاشمیه متقیان در دوومیدانی پس گرفته شد.
---------------------------------------------
۱۷ - علیرضا زارع در دوومیدانی
۱۸ - رشید مسجدی در دوومیدانی
۱۹ - تیم دوبل ریکرو مردان در تیروکمان
۲۰- سیدعلی اصغر جوانمردی در دوومیدانی
۲۱- یاسین خسروی در دوومیدانی
۲۲- وحید نوری در جودو
۲۳- حامد حق شناس در تکواندو
۲۴- سینا ضیغمی در شنا
---------------------------------------------
۲۵- سعید افروز در دوومیدانی
۲۶- هاجر صفرزاده در دوومیدانی
۲۷- تیمی B۱ شطرنج
۲۸- مهدی اولاد در دوومیدانی
۲۹- تیم تیراندازی با کمان ریکرو میکس
۳۰- حامد امیری در دوومیدانی
۳۱- ملیحه صفایی در شطرنج
۳۲ علیرضا زارع در دوومیدانی
* مدال نقره
۱- وحیدعلی نجیمی در دوومیدانی
۲- رضا حاتمی در دوومیدانی
۳- اسدالله عظیمی در دوومیدانی
۴- شاهین ایزدیار در شنا
۵- مهدی اولاد در دوومیدانی
۶- شاهین ایزدیار در شنا
۷- حنان کعبعمیر در دوومیدانی
۸- محمدحسین کریمی در شنا
---------------------------------------------
۹- رومینا چمسورکی در تکواندو
۱۰- صادق بیت در دوومیدانی
۱۱- امیر خسروانی در دوومیدانی
۱۲- سجاد نیکپرست در دوومیدانی
۱۳- شهلا بهروزیراد در قایقرانی
۱۴- موسی غلامی در جودو
۱۵- موسی بختیار در پارا وزنهبرداری
۱۶- امیر جعفری در پارا وزنهبرداری
۱۷- ساره جوانمردی در تیراندازی
۱۸- سعید صادقیپور در تکواندو
۱۹- سینا ضیغمینژاد در شنا
مدال نقره زینب مرادی در دوومیدانی پس گرفته شد
---------------------------------------------
۲۰ - پرستو حبیبی در دوومیدانی
۲۱ - مهدی مرادی در دوومیدانی
۲۲- تیم دوبل ریکروزنان در تیروکمان
۲۳- علیرضا مختاری در دوومیدانی
۲۴ - هرمز صیدی در دوومیدانی
۲۵- علیرضا بخت در تکواندو
۲۶- لیلا میرزایی در تکواندو
۲۷- روح الله رستمی در پاراوزنه
۲۸- فاطمه دیبایی در دوومیدانی
۲۹-سجاد محمدیان در دوومیدانی
۳۰- ابوالفضل ظریف در شنا
---------------------------------------------
۳۱- عرفان رضایی در دوومیدانی
۳۲- آتنا محمدیها در دوومیدانی
۳۳- ظفر ذاکر در دوومیدانی
۳۴- امیر ربی در شطرنج
۳۵- تیم شطرنج B۲-B۳ بانوان
۳۶- تیم شطرنج B۲-B۳ آقایان
* مدال برنز
۱- سارا عبدالملکی در قایقرانی
۲- سعید کوهکن در جودو
۳- مریم عبداللهپور در تکواندو
۴- نرگس جوادی در تکواندو
۵- رشید مسجدی در دوومیدانی
۶- مهدیه سادات حسینی در تکواندو
---------------------------------------------
۷- رویا سلطانی در قایقرانی
۸- محمد دلیر در دوچرخه سواری
۹- یوسف یوسفی در پارا وزنهبرداری
۱۰- مهدی برچلو در جودو
۱۱- محمدحسین کریمی در شنا
۱۲- شاهین ایزدیار در شنا
---------------------------------------------
۱۳- تیم دوبل کامپوند زنان در تیروکمان
۱۴- لیلا کبگزن در دوومیدانی
۱۵- مهدیه محمدیان در پاراوزنه
۱۶- حسن جانفشانی در تنیس روی میز
۱۷- میلاد رمضانی در دوومیدانی
۱۸- علی نوایی در جودو
۱۹- شاهین ایزدیار در شنا
---------------------------------------------
۲۰- بتول جهانگیری در دوومیدانی
۲۱- فرشته مرادی در دوومیدانی
۲۲- زهرا آقایی در پاراوزنه برداری
۲۳- تیم شطرنج B۱ آقایان
۲۴- علیرضا قورچیبیگی در شطرنج
۲۵- تیراندازی با کمان میکس کامپوند
۲۶- الهام صالحی در دوومیدانی
۲۷- حسن باجلوند در دوومیدانی
۲۸- شاهین ایزدیار در شنا
بیشتر بخوانید:
برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در بازیهای پاراآسیایی هانگژو + جدول
انتهای پیام
منبع: ایسنا
کلیدواژه: بازی های پاراآسیایی هانگژو بازی های پاراآسیایی هانگژو پارادوومیدانی لیگ قهرمانان اروپا تيم فوتبال استقلال تهران ليگ قهرمانان اروپا تيم فوتبال پرسپوليس واليبال علي پروين بازی های پاراآسیایی هانگژو پارادوومیدانی لیگ قهرمانان اروپا تيم فوتبال استقلال تهران شاهین ایزدیار در شنا بازی های پاراآسیایی مرادی در دوومیدانی بازی های پارا سینا ضیغمی جدول مدال
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۸۹۶۸۴۱۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
رقابت شطرنج باز استان در مسابقات بین المللی امارات
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، مسابقات بین المللی شطرنج جام پلیس امارات از فردا به میزبانی شهر امارات برگزار میشود که سینا موحد در جدول اساتید با حریفان خود رخ به رخ میشود.
سوپر استاد بزرگ سید امین طباطبایی، استاد بین المللی مهدی غلامی اوریمی، استاد بینالمللی آرش طاهباز، استاد بین المللی آرش داغلی، استاد بینالمللی آراد نظری
استاد بینالمللی سید کیان پورموسوی دیگر شطرنج بازان کشورمان دراین رقابتها هستند.
۲۳۰ شطرنج باز دراین مسابقات به رقابت میپردازند.
بیست وچهارم اردیبهشت ماه نفرات برتر این مسابقات مشخص میشوند.